Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Brynica Mokra - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. 1000-lecia

Sędziszów(Brynica Mokra + 14 km)

949 000 zł358 m² 2 650,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny, duży dom, położony w Sędziszowie przy ul. 1000-lecia. Jest to dom parterowy, z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej około 360m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Lubcza(Brynica Mokra + 23 km)

215 000 zł140 m² 1 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przełaj

Przełaj(Brynica Mokra + 23 km)

399 000 zł199 m² 2 005,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący dom w spokojnej, cichej, pięknej okolicy - Przełaj (gmina Sędziszów, pow. jędrzejowski). Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lipnica

Lipnica(Brynica Mokra + 12 km)

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę: tylko U nas! oferta na wyłączność! Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 60 m położony na rozległej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Jędrzejów(Brynica Mokra + 9 km)

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domu w Atrakcyjnej Lokalizacji o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Korzecko(Brynica Mokra + 24 km)

359 000 zł175 m² 2 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:834 m²

Na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący o pow. użytkowej 158 m2. Zlokalizowany w miejscowości Korzecko gm. Chęciny. Położony na działka o pow. 834 m2 (szerokość 25,5m,długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lścin

Lścin(Brynica Mokra + 17 km)

390 000 zł143 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 140 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 143m2 w miejscowości Lścin, 7km od Jędrzejowa. Bardzo ładny, funkcjonalny budynek, usytuowany na pięknej płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec(Brynica Mokra + 12 km)

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom, położony Sosnowcu w gminie Sędziszów. Dom został wybudowany w latach 80 z białych pustaków, jego powierzchnia użytkowa wynosi około 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Nowe Kotlice(Brynica Mokra + 19 km)

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 212 m²

| na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jędrzejów(Brynica Mokra + 9 km)

890 000 zł622,29 m² 1 430,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku przemysłowo-usługowego z przewidzianą w projekcie częścią mieszkalną na piętrze, o łącznej pow. użytkowej około 501 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Brynica Mokra

Brynica Mokra,świętokrzyskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 789 m²

Na sprzedaż 2-pokojowy, parterowy dom o powierzchni ok. 80 m2 , z lokalizowany w miejscowości Brynica Mokra w gminie Nagłowice, w powiecie jędrzejowskim. Dom wolnostojący,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij